Yazılım Çözümleri

Kullandığımız Teknolojiler

Gelişen yazılım teknolojilerini sürekli güncelleyen yapımızla, işletme beklentilerini karşılayan çözümler üretiyoruz. Web sayfalarınızın aynı zamanda kurumsal kimliğinizin aynası olduğunu, hatasız çalışması ve tüm görüntüleme araçlarında görüntülenebiliyor olması ve hatasız çalışma altyapısına sahip olması gerektiğini çok iyi biliyoruz. Bunun için yazılım teknolojilerine ciddi yatırımlar yaparak, müşteri beklentilerini karşılayan hizmetler üretiyoruz.

Yazılım çözümlerimle oluşturduğumuz web sayfalarınızda aşağıdaki özellikler bulunmaktadır. Söz konusu özellikler kurumsal bir web sayfası için üst düzey beklentileri karşılayabilecek çözümler içermektedir.

Web sitelerinizi oluştururken, kolay yönetilebilen admin panelinizle istediğiniz site içi içerik ve görselleri değiştirebilme kolaylığına sahip olacaksınız.

Web siteniz yazılım teknolojilerindeki son kodlama enstrümanı olan CSS3 kodlama sayesinde daha az kodla daha fazla bilgi sunulabilecek özellikte olacaktır. Bu özellik sayesinde arama motorları tarafından daha hızlı taranması sağlanacak ve hızlı çalışan siteniz sayesinde müşterileriniz sıkılmadan tüm sayfalarınız arasında dolaşabilecektir.

Web Sitelerinizin Sahip Olacağı Özelliklerden Bazıları

 • Web sitenizin tamamında Javascript, HTML5, CSS3 ve JQuery kodlamalar kullanılarak web teknolojilerinin en son ürünlerinden oluşan bir siteye sahip olacaksınız.
 • Siteniz tamamen arama motoru optimizasyonuna uyumlu olarak çalışacaktır. Siteniz içerisinde genel SEO ayarları ve sayfaya özel SEO ayarları yapılabilir olacaktır. Tüm arama motorlarında yani, İnternet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera ve Safari düzgün görüntülenebilecek sayfa yapısı olacaktır.
 • Resimler ve içerik sayfalarının altyapısında CSS3 teknolojisi ile optimize edilerek resimlerin ve içerik sayfalarının hızlı yüklenmesi sağlanacaktır.
 • Ana menü dinamik olacağı için ve tasarımın kabul ettiği kadar yeni sayfa ve alt sayfa eklenebilecektir.
 • Site genel olarak arama motoru optimizasyonuna sahip olacaktır.
 • Web Sitenizin tamamı Asp.Net kodlaması ile yazılmış olacaktır.
 • Web Sitenizin tamamı SQL veri tabanı ile hazırlanacaktır.
 • Dinamik web sitesi olmasına rağmen URL yönlendirme sistemi sayesinde içerik olarak eklediğiniz tüm sayfa ve başlıklar arama motorlarına otomatik URL başlığı olarak eklenmektedir. Bu özelliği sayesinde arma motorlarında kısa sürede hizmet ve ürünlerinizin üst sıralara taşınması sağlanmış olacaktır.
 • Dinamik Sitemap.xml sistemi sayesinde arama motorları yeni eklenen sayfaları çok kısa zamanda görecektir.
 • Ziyaretçi İstatistiklerine, hangi ülke, hangi ilden, tekil, çoğul ayrıntılı ziyaretçi kaynağı bilgilerine ve şuan online ziyaretçi sayısı, hangi anahtar kelimeden kaç kere ziyaret edilmiş ne kadar süre sayfada kalmış gibi tüm istatistiklere ulaşabileceksiniz.
 • Web Siteniz Responsive özelliği sayesinde mobil görüntüleme araçlarında ve farklı boyutlardaki ekranlarda uyumlu olarak görüntülenebilecektir.