İnsan Kaynakları Yaklaşımımız

Procenter Ailesi

Procenter Bilişim Pazarlama olarak en büyük zenginliklerimizden biri olan insan kaynağımızın yaşam ve çalışma standartlarına önem veririz. Ekibimize girebilmek zor olsa da oldukça keyiflidir. Çalışma ortamlarımızdaki ferah ve relax ortamlar üretimlerinizi ve creatif düşünmenizi hep canlı tutacaktır. Takım ruhuyla hareket eder ve puzzle parçalarını tamamlamak için üretim teklifi beklemeyiz.

Eğitimleri ve inovatif gelişmeleri yakından takip ederiz. Bu nedenle çalışanlarımızı hem teknik yönden bilgilendirmek hem de kişisel gelişimlerini desteklemek için sürekli çalışmalar üretiriz.

Procenter Bilişim Pazarlama ekibine dahil olan yeni çalışanlar, ilk altı aylık çalışma dönemlerini mentörlerinin yönlendirmeleriyle geçirmekte, kısa ve uzun vadeli hedeflerine yönelik bir yol çizerek ve branşlarını seçerek bu yol üzerinde emin adımlarla yürümektedirler.

Procenter Bilişim Pazarlama insan kaynağı eğitimlerinde, sahip olduğumuz insan kaynağının gücünü fark ederek, yüksek niteliğe sahip ve kurum kültürlerine uyum sağlayabilecek, organizasyonlarda başarılı olabilecek donanıma sahip olmaları için eğitimler vererek sürekli bilgi güncellemesiyle destekler sağlarız.

Procenter Bilişim Pazarlama ekip üyelerinin sahip olduğu mesleki uzmanlık ve deneyim, branşlarında profesyonel yapıyı oluşturarak, kendini tekrar etmeyen projelerin mimarlarını oluşturmaktadır.

Biz kocaman bir aileyiz. Hep de öyle olacağız.