Biz Kimiz?

Firma profilimiz

Procenter Bilişim Pazarlama, İş birliği içerisinde olduğu tüm markaların en iyi tanıtım ve satış performansına sahip olmalarını hedefleyen ticari pazarlama ve etkinlik yönetim şirketidir. Branşlarında Uzman kadromuzla, işletmelerin hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmak üzere Etkinlik Yönetimi, Pazarlama Yönetim Danışmanlığı, Kampanya Yönetimi konusunda stratejiler üretirken diğer taraftan yaratıcı çözümler ve yönetim destekleriyle hedeflerin kısa sürede oluşmasını sağlar. Bu uygulamalar ile, şirketlere sektörlerine özgü zorlukların aşılması ve bilinirlik yaratmak için benzersiz bir uzmanlık deneyimi sunulmaktadır.

Procenter Bilişim Pazarlama olarak, Müşteri kavramının, değişen çağın pazarlama araçlarının ve işletme davranışlarının merkezinde olduğunu çok iyi biliyoruz. Bunun için yatırımlarımızın büyük kısmını, yine insan kaynağımıza yaptığımız yatırımlar oluşturur. Sektörü yakından takip eden, yenilikçi, perakende alanında tecrübeli ve enerjik bir ekip yaratmayı hedefleyen yapımızla gün geçtikçe büyüyoruz.

Her sektör için farklı ve avantajlı çözümler üretebilen creatif ve yeterli donanıma sahip kadromuzla tanışmak, markanız ya da firmanız için istek ve beklentileri maksimum karşılayan fikirlerle, hep bir adım önde olma avantajlarına sahip olmanızı da sağlayacaktır.

Procenter Bilişim Pazarlama’yı diğer firmalardan ayıran en önemli fark; kurumların tanıtım ve pazarlama gereksinimlerinin en önemli ayaklarını oluşturan, uzman tasarımcılarımız ile oluşturulan kurumsal kimlik çalışmaları, prodüksiyon altyapımızla oluşturacağımız, kurumsal tanıtım filmleri, kreatif yazılım ekibimiz aracılığıyla, kurumsal web hizmetleri ve pazarlama alternatiflerinizi, tek bir toplantıyla çözebileceğiniz profesyonel bir platform olarak hizmet sunabilmemizdir. Procenter Bilişim Pazarlama genç ve dinamik yapısını, kadrosuna dahil ettiği genç ve kreatif düşünebilen insan kaynağıyla, sektörel gelişmeleri ve müşteri beklentilerini takip etmeyi bilmiş, farklı hizmetler üreterek beklentileri karşılamayı başarmış bir firmadır.

Procenter Bilişim Pazarlama, başarı kaynağını, teknolojiye ve donanıma yaptığı yatırımlara paralel olarak, eğitimli, kariyer konusunda deneyimli ve her projenin heyecanını içinde yaşayabilecek tutkulara sahip, takım arkadaşlarının bir araya gelmesiyle oluşan hizmet üretebilen ekiplerden oluşmaktadır.

Günümüzde teknoloji ne kadar ilerlerse ilerlesin, zaman ve mekanlar ne kadar değişikliğe uğrarlarsa uğrasın, değişmeyen tek şey insan kavramının hep mükemmeli arayışı olmuştur. Procenter Bilişim Pazarlama, mükemmeli ve farklılığı arayan müşteri beklentileri karşılayabilen birbirinden farklı sektörel çözümleriyle hep önde olmayı hedeflemiştir.